Blog

Czym jest auto detailing?

Piękne, zadbane auto to marzenie każdego mężczyzny. Trudno jednak samemu utrzymać samochód w takim stanie, jak było na początku, gdy używa się go już kilka dobrych lat. Zwykłe korzystanie z myjni i czyszczenie auta wewnątrz nie wystarczy, aby móc powiedzieć, że auto wygląda na nowe.

Czytaj więcej...


Jak wygląda diagnostyka komputerowa samochodu?

Większość nowoczesnych samochodów wyposażona jest w specjalne komputery pokładowe, które odpowiedzialne są za informowanie kierowcy ważnych o zmianach w aucie – spalonej żarówce, kończącym się płynie w chłodnicy czy też konieczności zmienienia płynu do spryskiwacza.

Czytaj więcej...


Charakterystyka dobrego warsztatu samochodowego

Różnorodność serwisów samochodowych w całym kraju sprawia, że trudno jest wybrać jeden z nich. Każdy z auto serwisów charakteryzuje się swoim własnym cennikiem, wykonywanymi usługami oraz innymi czynnikami. Po czym zatem wiedzieć, że dany mechanik jest dobry w tym, co robi i warto oddać swój samochód w jego ręce?

Czytaj więcej...


Co warto wiedzieć o najpopularniejszych usługach serwisów samochodowych?

Każdy serwis samochodowy różni się od siebie pod względem oferowanych usług i wykonywanych napraw. Niektórzy mechanicy specjalizują się tylko w podstawowej wymianie oleju i amortyzatorów, podczas gdy inni zajmują się także diagnostyką komputerową, auto detailingiem, a nawet myciem.

Czytaj więcej...


Charakterystyka usług oferowanych przez myjnię ręczną

Każdy właściciel samochodu wie jak ważne jest kontrolowanie jego stanu wewnętrznego i częste robienie przeglądów. Co jednak ze stanem zewnętrznym? Wiele osób na co dzień zaniedbuje wygląd swojego auta, decydując się na sporadyczne czyszczenie samochodu z zewnątrz i mycie szyb.

Czytaj więcej...


Usługi naprawcze oferowane przez serwisy

Każdy porządny kierowca wie jak ważne jest to, aby co jakiś czas zabierać swój samochód na przegląd, w celu uniknięcia późniejszych, trudnych i czasochłonnych napraw. Nie zawsze jednak da się przewidzieć możliwe kłopoty z samochodem, w związku z czym dochodzi do zniszczenia różnych części.

Czytaj więcej...


Wszystko o lakierze, jego korekcie i usuwaniu rys

Każdy właściciel samochodu chce, aby jego auto było w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy czas. W związku z tym najwięcej osób decyduje się na regularne czyszczenie samochodu na myjni oraz odkurzanie i pranie wnętrza auta.

Czytaj więcej...